دفتر آموزش و پژوهش
پیوندهای مرتبط
---
اخبار > کلینیک مشاوره در دانشگاه پردیس فارابی قم راه‌اندازی می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

کلینیک مشاوره در دانشگاه پردیس فارابی قم راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشگاه پردیس فارابی گفت: این دانشگاه بر اساس نقش خود در جامعه و تنوع رشته‌ها و نیازهایی که وجود داشته برنامه‌هایی را عملیاتی می‌کند که یکی از این برنامه‌ها، راه‌اندازی کلینیک‌ مشاوره است.
علیرضا محمدرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با گرامیداشت هفته پژوهش اظهار داشت: پردیس فارابی تهران به تبعیت از دانشگاه‌های تهران سه هدف مهم را دنبال می‌کند که شامل بین‌المللی شدن، کارآفرینی و انجام پژوهش‌های کاربردی است.

رئیس دانشگاه پردیس فارابی با بیان اینکه ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه می‌تواند اثرگذار باشد، افزود: در واقع دانشگاه‌ها باید با استفاده از نخبگان پژوهشی و پژوهش‌های راهبردی بتوانند مشکلات فعلی جامعه را حل کنند.

وی با تأکید بر اینکه باید فرات از صنعت را ببینیم و با جامعه در ارتباط باشیم، تصریح کرد: در سال‌های اخیر، دانشگاه نقش خود را در بسیاری از عرصه‌ها نشان داده است و باید بتواند از طریق نخبگان برای مشکلات کشور، راهکاری ارائه دهد.

محمدرضایی عنوان کرد: سالانه 600 میلیون تا یک میلیارد و 500 میلیون تومان در پژوهش‌های کاربردی سرمایه‌گذاری می‌شود، در دانشکده درباره طرح‌های کاربردی مربوط به مسائل قضائی و صنعتی استان قرارداد می‌بندیم.

 


٠٨:٥٩ - 1398/09/23    /    شماره : ٢٠٣٥١    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج
پيام های آموزشی و پژوهشي
دوره هاي آموزشي
منابع آموزشي
ساعت
تقويم

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد

UI Design By HadiSoft